Apie Mus

Kas mes esame

Domus meilę gyvūnams keliame į naują lygį, siūlydami inovatyvias ir patogias prekes, kurios palengvina jūsų gyvenimą ir praturtina jūsų augintinio kasdienybę. Mūsų tikslas - tiekti aukščiausios kokybės ir patikimas prekes, kurios padarytų jūsų augintinio priežiūrą lengvesnę ir malonesnę, nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate.

Mūsų misija

Tikime, kad aukštos kokybės gyvūnų prekės gali pagerinti jūsų ir jūsų augintinio gyvenimą. Stengiamės teikti platų prekių asortimentą, pradedant nuo maisto ir skanėstų, baigiant žaislais, aksesuarais ir guoliais. Visa mūsų siūloma produkcija atitinka griežčiausius standartus ir skirta patenkinti įvairiausius jūsų augintinio poreikius.

Mūsų komanda

Domuso komandą sudaro patyrę gyvūnų mylėtojai, kurie yra pasišventę gyvūnų gerovei. Mūsų darbuotojai turi didžiulę patirtį dirbdami su gyvūnais ir visada pasiruošę padėti jums išsirinkti tinkamiausias prekes jūsų augintiniui. Nesvarbu, ar turite šunį, katę, paukštį, žuvį ar kitą augintinį, mūsų komanda padės jums rasti viską, ko reikia jūsų mylimam gyvūnui.

Kodėl rinktis Domsus?

  • Platus aukštos kokybės prekių asortimentas už konkurencingas kainas 
  • Patyrę darbuotojai, kurie mielai jums padės 
  • Patogus apsipirkimas internetu ir fizinėse parduotuvėse
  • Meilė gyvūnams ir rūpestis jų gerove