D.U.K

Dažniausiai Užduodami klausimai

 

Kaip galime su jumis susisiekti?


Jūs galite su mumis susisiekti paštu info@sroupes.com kur mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės su viskuo, ko jums reikia!

 

Ar aš galiu pakeisti savo užsakymą?


Kadangi siekiame kuo greičiau apdoroti užsakymus, turite pateikti prašymą dėl bet kokių pakeitimų / atšaukimų per 12 valandų nuo užsakymo. Visos užklausos po šio laiko bus atmestos. Jūsų užsakymas gali būti grąžintas, kartu su visais jūsų pinigais


Kokius mokėjimo būdus priimate


Priimame visas pagrindines kredito korteles (VISA, Mastercard, AMEX) ir PayPal mokėjimus.


Kada mano užsakymas bus apdorotas?


Visi užsakymai apdorojami ir išsiunčiami iš mūsų sandėlio. Švenčių ir išpardavimo sezonų metu skirkite papildomo laiko užsakymo apdorojimui. Užsakymus apdorojame nuo pirmadienio iki sekmadienio. Užsakymai bus apdoroti per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo datos ir išsiųsti kitą dieną po apdorojimo dienos. Atkreipkite dėmesį, kad savaitgaliais nesiunčiame.


Kiek laiko užtruks užsakymo pristatymas?


Užsakymų išsiuntimo terminas yra 1-3 dienos. Pristatymo terminas yra 5-12 d. Tuo atveju, jeigu tra nesklandumų su pristatymu, Parduotuvė įsipareigoja su Klientu rasti geriausią sprendimą.


Ką daryti, jeigu negavau savo užsakymo?


Jei negavote užsakymo per 30 dienų nuo išsiuntimo, turite teisę susigrąžinti visus pinigus.


Kaip man sugrąžinti savo prekę?


Rašykite mums paštu info@sroupes.com

 

Ką daryti, jei gavau nekokybišką prekę?

Prašome nurodyti užsakymo numerį, nufotografuoti nekokybišką prekę, bei šią informaciją atsiųsti elektroniniu paštu  info@sroupes.com  Kai tik gausime laišką mes Jums atsakysime. 


Kada aš gausiu pinigus už grąžintą prekę?

Visos lėšos bus pervestos į pradinę mokėjimo formą. Jei mokėjote kredito ar debeto kortele, pinigai bus grąžinti kortelę išdavusiam bankui per 7-10 darbo dienų nuo grąžinamos prekės ar prašymo atšaukti gavimo. Jei turite klausimų apie tai, kada kreditas bus įtrauktas į jūsų sąskaitą, susisiekite su kortelę išdavusiu banku. Jei dar negavote grąžinimo kredito, štai ką daryti: Susisiekite su banku/kredito kortelių išdavėju. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol lėšos bus grąžintos į jūsų paskyrą.